השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  טכנולוגיות מיגון

  טכנולוגיה מיגון

  טכנולוגיות מיגון נפוצות בעולם, ובתוך כך גם בשנים האחרונות בישראל הטכנולוגיות הללו הפכו למבוקשות. חשוב לדעת כי טכנולוגית מיגון, היא חלק מייעוץ ביטחוני העוסק בין השאר גם בייעוץ לאבטחת מתקנים רגישים (אבטחה מניעתית). חלק משמעותי באבטחת מתקנים הוא נושא אבטחה אלקטרונית. בחברת מטריקס – המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון, חרטו על דגלם את השימוש באבטחה מסוג זה. צוות החברה מוכשר בדיוק למטרה זו, ועובר בתדירות גבוהה השתלמויות שונות בנושא ברחבי העולם.

  מה כוללות טכנולוגיות מיגון

  טכנולוגיית מיגון, כולל תחת הגדרתה, אמצעים שונים למיגון, על בסיס האמצעים והמכשור הטכנולוגי המובילים בעולם. אספנו עבורכם מספר שימושים נפוצים, היעילים לכל חברה, עסק ולמטרות שונות:

   * מיגון בכניסה למתקן – החל מהכניסה למתקן נעשה שימוש במכשור וציוד מתקדם, על מנת לשלול הכנסת אמל"ח ועוד. מכשור זה כולל בתוכו מגנומטרים וכל הטכנולוגיה הקשורה בגילוי אמל"ח, נשק, חומרי נפץ וכיוצא בזה. כמו כן נעשה שימוש באמצעות "רחרחנים" וטכנולוגיות מתוחכמות המהוות את מעגל האבטחה הראשון הנקרא גם אבטחה מניעתית.

  * מיגון בתוך מתקן או מבנה  –  המעוניינים לבצע תהליך של אבטחה בתוך מבנה או מתקן ידאגו כי יהיו מותקנות בתוכו מערכות לגילוי פריצה המוכרות יותר כמערכות אזעקה, ובתוכן חיישנים לסוגיהם, חיישני נפח, חיישני תנועה וכו', וכן סוגים שונים של מצלמות הכוללות מצלמות אבטחה סטטיות, מצלמות אבטחה נעות בעלות חיישני תנועה גלויות או סמויות, רחפני אבטחה ועוד.

  טכנולוגיות מיגון אלה, בעלות השפעה ארוכת טווח.

  טכנולוגיות מיגון רק אצל המומחים

  חברת מטריקס, רכשה ניסיון רב בתחום, ומתעדכנת תדיר בטכנולוגיות החדשניות והעדכניות ביותר בשוק הבינלאומי. צוות טכנאי המיגון האלקטרוני של החברה, עוסקים בתכנון המערכת הרלוונטית ללקוח, זאת לאחר סקירה נרחבת של צרכי הלקוח, וההגנה הנדרשת בתוך מבנה פרטי, מבנה מגורים, מבנה מסחרי, מתקנים ביטחוניים ועוד, עד שלב הביצוע או התקנה, ברמה המקצועית והאיכותית ביותר הקיימת בשוק, זאת באמצעות המכשור המתקדם ביותר הכולל מערכת בקרת איכות. המוצרים המותקנים, הכוללים חיישנים, מצלמות ועוד, הינם האיכותיים ביותר מהחברות המובילות בעולם. חברתנו מבצעת חיבור למוקד אבטחה, לפי דרישת הלקוח.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   שירותים נוספים

   פריצת רכבים

   פריצת רכבים - מצילה חיים פריצה, ולא משנה אם לבית או לרכב, היא דבר שלא נרצה שיקרה לנו....

   קרא עוד
   פריצת דלתות

   פורץ דלתות יצאתם רגע לזרוק את האשפה, הדלת נטרקה ונשארתם בחוץ בלי מפתח? אין ספק, לא נעים, אך...

   קרא עוד
   פורץ כספות

   פריצת כספת ביתית פורץ כספות נשמע אחד מגיבורי סרט פשע או מותחן אפל, אך אם ישנם כאלה שבאמת...

   קרא עוד
   מנעול ג'ואל

   מנעול כספת ג'ואל מולטילוק בתקופה האחרונה אפשר לשמוע לא מעט על מקרי פריצות בכל רחבי הארץ. לפריצות כבר...

   קרא עוד
   מנעולן לרכב

   מנעולן לרכב המצב בו נתקעתם מחוץ לרכב כשהמפתח בפנים הוא מצב מאוד לא נעים. אין ספק שברגע שבו...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים