השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  מנעולן לרכב

  מנעולן לרכב

  המצב בו נתקעתם מחוץ לרכב כשהמפתח בפנים הוא מצב מאוד לא נעים. אין ספק שברגע שבו אתם בלחץ, להתחיל לחפש מנעולן רכב, שיהיה גם זמין ויכול להגיע במהירות וגם כזה שאתם סומכים עליו זוהי משימה לא פשוטה. לכן, תמיד כדאי שיהיה לכם מספר של מנעולן רכב שבחרתם עוד קודם. מטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון, היא חברה העוסקת שנים במנעולנות רכב, הן פריצה והן טיפול במנעול ומפתח הרכב ותיתן לכם את השירות הטוב ביותר.

  מתי צריך מנעולן רכב?

  • כאשר מפתח הרכב ננעל בפנים: במקרה כזה תצטרכו מנעולן שיפרוץ את דלת הרכב וישחרר את המפתח. מצב זה הוא עוד קל יחסית כי המפתח "בריא ושלם" ואין צורך להחליפו באחר.
  • כאשר מסיבה כלשהי המפתח לא פועל, לא נכנס, נתקע או כל בעיה אחרת. במקרה כזה מנעולן רכב קודם כל יאתר את הבעיה במפתח ויציע פתרון, ויחליף מפתח אם צריך.
  • כאשר המפתח נעלם או נגנב: במצב כזה תצטרכו הן פריצה של הרכב והן קידוד של מפתח חדש, כך שלא יהיה סיכוי לכך שהרכב ייגנב.
  • מישהו נלכד בפנים: המקרה החמור ביותר בו מנעולן יצטרך להגיע תוך זמן קצר במיוחד, הוא כאשר חלילה מישהו נלכד בתוך הרכב, בין אם זה אחד הילדים או הכלב.

  איך לבחור מנעולן לרכב?

  כאשר אתם מחפשים מנעולן לרכב חשוב לוודא שהוא בעל ניסיון לא רק במנעולנות רכב, אלא גם עם סוג הרכב שלכם, שהוא מכיר היטב את המבנה ואת מערכת הנעילה בו. מעבר לניסיון חשוב שיהיה זמין וקרוב לאזור בו אתם נמצאים, במיוחד אם מדובר על מקרה חירום. אם אתם מתארגנים מראש ודואגים לכך שיהיה לכם מספר של מנעולן רכב מבעוד מועד (וכך כדאי) נסו גם לחפש המלצות, עדיף של בעלי רכב זהה לשלכם. בדקו עם המנעולן שאכן יש לו אישור רשמי לעסוק בכך ושהוא נותן אחריות על הפריצה והמפתח החדש. חברת מטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון מעסיקה מנעולנים מקצועיים ותשלח את המנעולן המכיר היטב את סוג הרכב שלכם ויכול להגיע במהירות. בנוסף, כל המנעולנים העובדים איתה הם בעלי הכשרה, תעודה רשמית וניסיון.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   שירותים נוספים

   פריצת דלתות

   פורץ דלתות יצאתם רגע לזרוק את האשפה, הדלת נטרקה ונשארתם בחוץ בלי מפתח? אין ספק, לא נעים, אך...

   קרא עוד
   פורץ כספות

   פריצת כספת ביתית פורץ כספות נשמע אחד מגיבורי סרט פשע או מותחן אפל, אך אם ישנם כאלה שבאמת...

   קרא עוד
   פריצת רכבים

   פריצת רכבים - מצילה חיים פריצה, ולא משנה אם לבית או לרכב, היא דבר שלא נרצה שיקרה לנו....

   קרא עוד
   מנעול ג'ואל

   מנעול כספת ג'ואל מולטילוק בתקופה האחרונה אפשר לשמוע לא מעט על מקרי פריצות בכל רחבי הארץ. לפריצות כבר...

   קרא עוד
   טכנולוגיות מיגון

   טכנולוגיה מיגון טכנולוגיות מיגון נפוצות בעולם, ובתוך כך גם בשנים האחרונות בישראל הטכנולוגיות הללו הפכו למבוקשות. חשוב לדעת...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים