השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  מנעול ג'ואל

  מנעול כספת ג'ואל מולטילוק

  בתקופה האחרונה אפשר לשמוע לא מעט על מקרי פריצות בכל רחבי הארץ. לפריצות כבר אין כללים ברורים. חלקן קורות ביום, חלקן בלילה, כאשר בני הבית אינם בבית או כאשר הם נמצאים. מה שבטוח הוא, שהגנבים הופכים מתוחכמים יותר ויותר ולכן כדאי לאבטח את הבית כמה שאפשר. מנעול ג'ואל הוא דרך מצוינת להרתיע את הגנבים ולגרום להם לחשוב פעמיים אם לפרוץ דווקא אלינו ולרוב גם "להתקפל" ולבחור קורבן אחר. מנעול ג'ואל הוא מנעול עליון המוכנס לתוך הדלת ויש לו שלושה בריחים המקשים מאוד על פריצת הדלת. במטריקס- המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון, יציעו לכם מנעול ג'ואל המתאים לכם גם מבחינת העלות וגם מבחינת מבנה הדלת.

  איך פועל מנעול ג'ואל?

  כאמור, מנעול ג'ואל הוא מנעול עליון. למעשה זאת מערכת נעילה נוספת לדלת. אם מערכת הנעילה לרוב נמצאת למטה, מנעול ג'ואל מהווה שכבת הגנה נוספת. המנעול מוכנס לדלת ושלושת הבריחים שלו נעוצים בתוך משקוף הדלת. מנעול ג'ואל הוא מנעול המשמש גם לנעילת כספות, מה שמעיד על כך שזהו מנעול חזק ויעיל מאוד. אין ספק שכאשר פורץ שהתכוון לפרוץ לביתכם רואה מנעול ג'ואל הוא מבין שהפריצה תהיה קשה הרבה יותר, שהסיכוי שייתפס עולה פי כמה ומעדיף למצוא דלת אחרת קלה יותר לפריצה. אז בכל הקשור לביטחון האישי שלכם אל תתפשרו. התקנת מנעול ג'ואל זו השקעה כדאית גם לרגע זה וגם לעתיד.

  התקנת מנעול ג'ואל – רק עם מנעולן מומחה

  כדי שהמנעול ימלא את תפקידו בדרך הטובה ביותר, הוא צריך להיות מותקן על ידי מנעולן מומחה. בבחירת מנעולן שיציע וגם יתקין לכם מנעול ג'ואל אל תסמכו על כל אחד. בדקו שזהו מנעולן עם תעודה רשמית, המאשרת לו לעסוק בכך כי לא חסרים חאפרים בתחום. בדקו שמלבד תעודה יש לו ניסיון של שנים במנעולנות בכלל ועם מנעול ג'ואל בפרט. שאלו אותו על המנעול, איזה סוגים יש לו להציע, כי יש הבדלי מחירים בין מנעול ג'ואל של חברת מולטילוק לבין כאלה של חברות אחרות. במטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון, אתם בידיים טובות, מדובר בחברה אמינה, בעלת מוניטין וניסיון רב שתבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר.

  מנעול ג'ואל

  מנעול כספת juwel מחיר

  אחד הדברים החשובים לנו ביותר הוא ביטחון, ביטחון על עצמנו ועל הקרובים לנו, ושל הבית והחפצים בו. מנגנון נעילה איכותי הוא הדרך למגן את עצמנו, את הבית ואת הכספת אם יש. מנעול juwel הוא מנעול נוסף מעבר למנעול הרגיל של הדלת. זהו גם מנעול המשמש לכספות. בדלת הוא מותקן כמנעול עליון ובגלל החוזק שלו זהו גם מנעול כספות שמגן היטב על המאוחסן בהן. לכן, כאשר אתם בודקים מנעול כספת juwel מחיר, זכרו שזו השקעה ארוכת טווח. זהו מנעול חזק מאוד, שאם יותקן על ידי מנעולן מנוסה כמו הצוות של חברת מטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון, אין ספק שאתם בטוחים.

  מתקין ג'ואל

  מנעול טוב ואיכותי הוא הכרחי היום, בגלל ריבוי הפריצות והגניבות וגם כי כבר מזמן התפוגגו החוקים. פריצות יכולות להיות באמצע היום, בלילה, יש פורצים המחכים שהבית יתרוקן ויש כאלה שלא מהססים לפרוץ גם כשהם יודעים שיש בבית אנשים. מה שיקבע אם תהיה פריצה או לא, היא העובדה עד כמה הבית מאובטח ואיזה מנעול מותקן בו. בעבר רב בריח היה מספיק, היום לא בהכרח. מנעול ג'ואל הוא מנעול עליון בעל שלושה בריחים והוא מהווה מנגנון נעילה נוסף. הוא כבר מקשה מאוד על פורצים. לכן, כדי להרגיש בטוחים חפשו מתקין ג'ואל איכותי שיציע לכם מנעול ויתקין אותו כך שתהיו מוגנים יותר. מטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון, הוא הכתובת לקבלת השירות מהתחלה ועד הסוף- מהרכישה ועד ההתקנה.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   שירותים נוספים

   פריצת דלתות

   פורץ דלתות יצאתם רגע לזרוק את האשפה, הדלת נטרקה ונשארתם בחוץ בלי מפתח? אין ספק, לא נעים, אך...

   קרא עוד
   טכנולוגיות מיגון

   טכנולוגיה מיגון טכנולוגיות מיגון נפוצות בעולם, ובתוך כך גם בשנים האחרונות בישראל הטכנולוגיות הללו הפכו למבוקשות. חשוב לדעת...

   קרא עוד
   פריצת רכבים

   פריצת רכבים - מצילה חיים פריצה, ולא משנה אם לבית או לרכב, היא דבר שלא נרצה שיקרה לנו....

   קרא עוד
   מנעולן לרכב

   מנעולן לרכב המצב בו נתקעתם מחוץ לרכב כשהמפתח בפנים הוא מצב מאוד לא נעים. אין ספק שברגע שבו...

   קרא עוד
   פורץ כספות

   פריצת כספת ביתית פורץ כספות נשמע אחד מגיבורי סרט פשע או מותחן אפל, אך אם ישנם כאלה שבאמת...

   קרא עוד

   מה קובע את  מנעול כספת juwel מחיר?

   כאשר אתם עושים סקר ובודקים מנעול כספת juwel מחיר, חשוב לזכור שיש כמה דברים שיקבעו מהו המחיר הסופי. מנעול ג'ואל, הוא שם כולל למנעול כספת המשמש גם כמנעול עליון ושכבת הגנה נוספת לדלת. ישנן חברות שונות המייצרות אותו ולכן המחיר תלוי בחברה המייצרת. דבר שני שיקבע הוא חברת המנעולים ממנה תרכשו את המנעול רב בריח, מולטילוק וסיקלרם, המובילות בתחום. ישנם מנעולנים שמנסים לגבור על המתחרים ולהציע מחירים זולים ולא הגיוניים. כנראה שהמחיר הזול יעלה אח"כ ביוקר. נכון, מנעול זה חשוב, אך ודאו שהוא לא בא על חשבון דברים אחרים וחשובים לא פחות.

   למי לפנות בבדיקת מנעול כספת juwel מחיר?

   בין אם זה לכספת ובין אם לדלת, מעבר לבדיקת מנעול כספת juwel מחיר, בדקו האם זו חברה מורשית, האם למנעולן או לחברה יש את כל האישורים הפורמליים לעסוק בתחום, מהו הניסיון שיש, האם זו חברה ותיקה ובעלת מוניטין ולקוחות מרוצים. אל תתביישו לשאול על המוצר, מה ההבדלים בין מנעולי ג'ואל השונים, ובקשו שיציעו אפשרויות שונות מהן תוכלו לבחור. חברת מטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון, היא חברה מוכרת בתחום, מתמחה בו כבר שנים ומעבר לכל אמינה ונותנת שירות מקצועי ואדיב.

   מה לבדוק כשמחפשים מתקין ג'ואל?

   אם תחפשו בגוגל, ישנם מנעולנים רבים, אך לא כל אחד הוא מתקין ג'ואל מוסמך, כזה שמכיר היטב את מנגנון הנעילה של ג'ואל, שיתקין אותו בצורה מיטבית וגם יציע אותו במחיר הוגן. לכן, בחיפוש מתקין ג'ואל בדקו קודם כל שהוא מחזיק בתעודה רשמית לעסוק במנעולנות. לא חסרים חאפרים בתחום שיכנסו אליו ללא הכשרה מתאימה. אל תתביישו ובקשו לראות תעודה. מעבר לתעודה שאלו שאלות ותראו אם התשובות מספקות, אם נראה שאותו מתקין באמת מבין היטב במנעולנות בכלל ובמנעול זה בפרט, נדע שהצלחנו. נדרש אמון רב בין מנעולן ללקוחותיו ולכן דרשו לראות תעודה. אם משהו לא נראה לכם חפשו מתקין אחר. כדאי גם לחפש המלצות ממישהו שאתם מכירים.

   מתקין ג'ואל לבית או לכספת- רק עם מומחים בתחום

   כאמור, ישנם רבים שקוראים לעצמם בין היתר מתקין ג'ואל וזאת מבלי שהתנסו או קיבלו אישור רשמי. אל תיקחו סיכונים. התקנת מנעול ג'ואל היא השקעה, אך השקעה מוצדקת וכדאית, בין אם זה לכספת ובין אם כחיזוק ההגנה לדלת הבית. חברת מטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון, היא חברה בעלת ניסיון של שנים, החברה תשלח מתקין ג'ואל מורשה, מנוסה ושעבר הכשרה מתאימה. החברה מקפידה להתעדכן בכל החידושים בתחום ולתת ללקוחותיה שירות מקצועי, יעיל ואדיב. מוזמנים לפנות בכל שאלה או בקשה.

   בית תוכנה לקידום אתרים