השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  פורץ כספות

  פריצת כספת ביתית

  פורץ כספות נשמע אחד מגיבורי סרט פשע או מותחן אפל, אך אם ישנם כאלה שבאמת עושים זאת למטרת קרימינליות, ישנם כאלה שפורצים כספת כשירות ללקוח. ישנם לא מעט אנשים שמחזיקים כספת לשמירה על חפצים יקרי ערך. הכספת יכולה להיות ממוקמת במקומות שונים בבית, מקובעת לקיר או מוחבאת בארון. בכל מקרה מנעול כספת קשה יותר לפריצה ממנעול דלת רכב ואפילו דלת כניסה. פורץ זה חייב להיות מיומן ומנוסה ולהכיר שיטות פריצה שיגרמו מינימום נזק למנעול הכספת. מטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון, מספקת בין היתר שירות פריצת כספות, בנוסף לשירותי מנעולנות אחרים.

  איך עובד פורץ כספות?

  לא נגלה כאן את כל הסודות המקצועיים, הדרך בה יבחר פורץ כספות לעבוד תלויה קודם כל בסוג הכספת. ישנן כספות ביתיות וישנן כספות כבדות כמו בסרטי ג'יימס בונד ודומיו. פריצת כספות כבדות דורשת מיומנות והתמחות מיוחדות. לא כל פורץ כספות מסוגל לפרוץ כספת כבדה, כך שאם בזו מדובר, בררו חד משמעית אם יש לו ניסיון בכספות כבדות. הסוג השני הוא הכספת הביתית שגם בתוכה יש שני סוגים: כספת דיגיטלית וכספת מכנית. הדיגיטלית נפתחת באמצעות קוד ופעמים רבות בעזרת מספר מכות במקומות הנכונים פורץ כספות יפרוץ אותה ללא נזק. אם יש בה גם מנעול לגיבוי, יתכן שיעדיף לפרוץ את המנעול והמנגנון הדיגיטלי יישאר שלם. פורץ כספות מנוסה, יכיר את השיטה הכי טובה לפרוץ עבורך את הכספת.

  איך לבחור פורץ כספות?

  כספת היא האזור הרגיש בו נשמור את הדברים היקרים לנו ביותר, חומרית או רגשית. לכן, פורץ כספות שתבחרו, צריך להיות קודם כל כזה שתסמכו עליו לחלוטין. בדקו על פי סוג הכספת שיש לכם האם יש לו ניסיון בפריצת כספות מסוג זה. מנעולן כספות מתעסק בכספות ביתיות, לעומת זאת טכנאי כספות עוסק בכספות כבדות בעלות הגנה. חברת מטריקס מעסיקה טכנאי כספת כדי לטפל בכספות כבדות. פורץ כספות צריך להיות מנעולן מוסמך ומנוסה ,שידע לא רק לפרוץ את הכספת אלא גם לתת מענה בכל בעיה שגרמה לכספת להיתקע. בנוסף, כדאי שיהיה מאזור מגוריכם, כך שיוכל להגיע במהירות. חברת מטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון, עובדת עם פורצי כספות מיומנים ומנוסים, כך שתקבלו שירות יעיל, מהיר ומקצועי.

  פורץ כספות

   

   

  פריצת כספות

  כספת היא המקום בו נשמרים הדברים שלהם הערך הרב ביותר, בין אם אלה תכשיטים יקרים, מסמכים חשובים, כסף או לחילופין דווקא מזכרות שיקרות רגשית כמו אלבומים, מכתבים ישנים ועוד. לכן, מנעול הכספת חזק יותר ממנעול של דלת וגם פריצת כספות דורשת מיומנות רבה והיכרות טובה מאוד עם מנגנוני הנעילה וסוגי כספות. כספות יכולות להיות בגדלים שונים, להיות מכאניות הנפתחות עם מפתח או דיגיטליות הנפתחות עם קוד. ישנן כספות כבדות כמו שישנן בבנקים וגם בסרטים, שהן עם מנגנון מורכב מאוד ולכן פריצת כספות מסוג זה יכול לבצע רק טכנאי כספות שהתמחה ומכיר היטב את המנגנונים בכספות אלה. מטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון, מספק מגוון שירותי מנעולנות, כולל פריצת כספות.

  מנעולן כספות

  בין אם בחרתם להתקין כספת בבית או במשרד, לקבע אותה לקיר או להחביא במקום מוסתר, למאוחסן בתוך הכספת יש חשיבות רבה, חומרית או רגשית. לכן, כאשר ישנה בעיה בכספת, כאשר הקוד לא עבד והכספת נתקעה, או כאשר מפתח לא פותח את הכספת הדבר מבהיל ומלחיץ. עם זאת, אין צורך לדאוג. מנעולן כספות יטפל בבעיה: יפרוץ את הכספת, יאפס את הקוד אם צריך, יחליף מנעול או מפתח. בקיצור- הדבר בהחלט פתיר. מטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון הוא המקום לפנות אליו כדי לקבל מנעולן כספות מיומן ומנוסה.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   שירותים נוספים

   מנעולן לרכב

   מנעולן לרכב המצב בו נתקעתם מחוץ לרכב כשהמפתח בפנים הוא מצב מאוד לא נעים. אין ספק שברגע שבו...

   קרא עוד
   פריצת דלתות

   פורץ דלתות יצאתם רגע לזרוק את האשפה, הדלת נטרקה ונשארתם בחוץ בלי מפתח? אין ספק, לא נעים, אך...

   קרא עוד
   מנעול ג'ואל

   מנעול כספת ג'ואל מולטילוק בתקופה האחרונה אפשר לשמוע לא מעט על מקרי פריצות בכל רחבי הארץ. לפריצות כבר...

   קרא עוד
   טכנולוגיות מיגון

   טכנולוגיה מיגון טכנולוגיות מיגון נפוצות בעולם, ובתוך כך גם בשנים האחרונות בישראל הטכנולוגיות הללו הפכו למבוקשות. חשוב לדעת...

   קרא עוד
   פריצת רכבים

   פריצת רכבים - מצילה חיים פריצה, ולא משנה אם לבית או לרכב, היא דבר שלא נרצה שיקרה לנו....

   קרא עוד
   פורץ כספות פורץ כספות פורץ כספות פורץ כספות

   איך מתבצעת פריצת כספות?

   כאמור, פריצת כספות צריכה להיות מותאמת לסוג הכספת. קודם כל, אם היא ביתית או כבדה, ובתוך הביתיות- האם היא דיגיטלית או מכאנית. כמובן שאופן הטיפול בכספת התקועה יעשה לפי הבעיה: האם הקוד לא נכון והכספת נתקעה, האם המנעול שחוק ועוד. זאת באופן דומה לפריצה וטיפול בדלת כניסה שנתקעה. פריצת כספות דיגיטליות נעשית בחלק מהמקרים פשוט באמצעות מכות אבל במקומות המדויקים שיביאו לשחרור התקיעה. כך הכספת לא תיפגע. אם זו כספת דיגיטלית שיש לה גם מנעול מכאני, יתכן שהפריצה תיעשה דווקא דרך המנעול. פריצת כספות מכאניות, כמו דלת, יכולה להיות בשיטות מגוונות ובאמצעות מכשירים מיוחדים והדלת תיפתח ללא נזק.

   איך נקבע מחיר פריצת כספת?

   מחיר פריצת כספות תלוי בסוג הכספת: כבדה, דיגיטלית או מכאנית, בבעיה שגרמה לתקיעה, האם נדרש למשל גם להחליף מנעול או שהספיקה פריצה ללא החלפתו. משתנים נוספים שיכולים להשפיע הם מיקום הכספת. אם זו למשל כספת הממוקמת בתוך קיר והגישה בעייתית, הדבר ייקר את השירות. כך גם אם זו כספת ישנה מאוד עם מנגנון הדורש טיפול מורכב יותר, אם זו כספת יקרה מאוד או מיוחדת. מחיר הוא פרמטר חשוב בבחירת המנעולן אך במיוחד בכספות חשוב למצוא טכנאי כספות מיומן, מנוסה, עם המלצות. במטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון אנו עובדים גם עם טכנאי כספות אשר פריצת כספות היא המומחיות שלהם כך שתקבלו את השירות המקצועי והיעיל ביותר.

   איך לבחור מנעולן כספות?

   מנעולן באופן כללי צריך להיות אדם אמין מאוד כיוון שהוא מקבל גישה לשטח האישי שלכם- הבית, או לרכוש היקר לכם מכל- הכספת. אמינות היא קודם כל תעודת יושר מהמשטרה. אל תהססו לבקש לראות עוד לפני שאתם מזמינים. חפשו המלצות על מנעולן כספות  ונסו לבדוק את סוג הכספת שיש לממליץ אם ציין. ישנם סוגים שונים של כספות עם מנגנונים שונים של נעילה. אם נדרשת פריצה של כספת מכאנית (שנפתחת עם מפתח ולא בקוד), בדקו עם המנעולן באיזה שיטה הוא פורץ כספות כאלה בחברת מטריקס  משתמשים במכשיר מיוחד במקום קידוח שחולץ צילינדר וחוסך זמן יקר ונזק לכספת. בחרו גם מנעולן כספות מהאזור שלכם שיהיה זמין וייתן שירות מהיר.

   מנעול כספת

   אבחנה עיקרית בין סוגי כספות היא האם זו כספת ביתית או כספת כבדה, כזו שיש בבנקים למשל. כספות כבדות הן עם מנגנון נעילה מורכב מאוד אשר רק מנעולן כספות שהתמחה בסוג כספות כזה יכול לפרוץ או לתקן. בכספות ביתיות כל מנעולן כספות עם ניסיון אמור לדעת לטפל. בכספות אלה יש את הכספות הדיגיטליות והכספות המכאניות. ישנן כספות דיגיטאליות שיש להן גם מנעול מכאני לגיבוי. מחיר הטיפול ישתנה לפי סוג הבעיה וגודל התיקון והאם נדרשה החלפת מנעול שתייקר את הטיפול. גם גישה בעייתית יותר לכספת, למשל אם היא מקובעת לכוך בקיר יכולה לייקר את הטיפול. אנו במטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון, נדאג לשלוח מנעולן כספות מנוסה המתמחה בסוג הכספת שברשותכם ובעל ניסיון בטיפול בכספות אלה.

   בית תוכנה לקידום אתרים