השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  פריצת דלתות

  פורץ דלתות

  יצאתם רגע לזרוק את האשפה, הדלת נטרקה ונשארתם בחוץ בלי מפתח? אין ספק, לא נעים, אך יש בעלי מקצוע אשר פריצת דלתות היא המומחיות שלהם. אלה מנעולנים אשר לא רק פורצים דלתות אלא עוסקים בכל הקשור לנעילה: התקנת והחלפת מנעולים מסוגים שונים, תיקון המנעול בשעת הצורך ועוד. ישנם סוגים שונים של דלתות ושיטות נעילה. דלת פנים גם שונה מדלת חיצונית. כאשר מחפשים מישהו לצורך פריצת דלתות כנראה שנמצאים במצב לחץ או מצב חירום. לכן, כדאי שיהיה לכם בנייד מספר של מנעולן שסומכים עליו. מטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון היא בעלת ניסיון רב ומספקת שירות יעיל ומהיר.

  באילו מצבים צריך שירות פריצת דלתות?

  באופן כללי, בכל מצב בו דלת ננעלה או נטרקה כך שלא ניתן לפתוח אותה. הדבר יכול לקרות במספר מקרים:

  • כאשר המפתח לא נכנס לצילינדר או לא מסתובב: הצילינדר הוא גליל המחבר בין המפתח למנעול. אם המפתח לא נכנס אליו, יתכן שיש בו בעיה. אז יהיה צורך בשירות פריצת דלתות וגם תיקון הצילינדר. אם הבעיה היא המפתח עצמו ואין מפתח אחר בהישג יד גם לא תהיה ברירה אלא לפרוץ.
  • כשסיבוב המפתח נעצר בגלל התנגדות: אז הבעיה היא במנעול עצמו. אם כל המנעול נשחק, יהיה צורך לפרוץ את הדלת ולהחליף את המנעול כולו. אם הדבר קרה בגלל אחד הבריחים שנתקע במשקוף, תספיק קדיחה בדלת ונטרול אותו בריח (שבדלת רב בריח הוא אחד מתוך רבים).

  איך לבחור מנעולן פריצת דלתות?

  פריצת דלתות צריכה להתבצע רק על ידי מנעולן מקצועי עם תעודה רשמית והכשרה מתאימה. חשוב לבדוק את כל אלה לפני שבוחרים מנעולן. הדלת החיצונית של הבית, היא הביטחון שלכם. חשוב שהמנעולן יהיה מהסביבה שלכם כך שיהיה זמין, ששיטת העבודה שלו בעת פריצת דלתות היא כזו שתגרום אך ורק נזק לצילינדר שמוחלף מידית, בעיקר שיהיה אמין, מקצועי ואדיב. חברת מטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון, מתמחה בכל הקשור למנעולנות כולל פריצת דלתות, ועובדת רק עם מנעולנים מוסמכים ותספק לכם את השירות הטוב ביותר.

  פריצת דלתות

  פריצת דלת רב בריח

  דלת הכניסה לבית היא המפתח לביטחון האישי שלנו. לכן, סוג הדלת הנפוץ מאוד היום, הוא רב בריח. פריצת דלת רב בריח קשה יותר מפריצת דלת רגילה ולרוב כמובן הדבר הוא לטובתכם, אך מה קורה כאשר אתם נתקעים מחוץ לדלת, מצב בו פריצת דלת רב בריח היא הכרחית מבחינתכם? זה הזמן לקרוא למנעולן מקצועי ומוסמך, אשר יבצע את הפריצה כמובן תוך אבחון מה גרם לבעיה ותיקונה. חברת מטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון מספקת שירותי מנעולנות שונים כמו פריצת דלת רב בריח, החלפה ותיקון מנעולים, ועוד.

  פריצת דלת

  להיתקע מחוץ לבית, או לחילופין להיתקע באחד החדרים בבית, (שירותים למשל) עם דלת שמסרבת להיפתח, הם מצבים לא נעימים המחייבים טיפול מהיר ככל האפשר. במצבים כאלה נדרשת במקרים רבים פריצת דלת, אלא אם כן המנעולן מוצא דרך אחרת לפתור את הבעיה. פריצת דלת היא לא משימה שכל אחד יכול לבצע. אז מנעולן מקצועי ואמין הוא האדם אליו צריך לפנות. כדאי שיהיה לכם מספר של מנעולן מקצועי ומיומן שיהיה איתכם תמיד לכל מצב. מטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון מספקת מגוון שירותים הקשורים למנעולנות כולל פריצת דלת חוץ או פנים, דלת רכב, החלפת מנעולים ועוד.

  איך לבחור מנעולן פריצת דלת?

  במנעולן נדרש שילוב בין מקצועיות ומיומנות לבין אמינות גבוהה. מנעולן אמין המבצע פריצת דלת, אמור לבקש לראות תעודה מזהה כדי לוודא שאתם אכן גרים בבית. כדאי לבדוק תעודה רשמית המעידה על אישור לעסוק בכך והכשרה מתאימה. כדאי גם לבדוק שהוא פורץ את הדלת בשיטה מקצועית בעזרת מכשירים מיוחדים שלא יגרמו לדלת נזק. כדאי כאמור עוד לפני שהגעתם למצב חירום, לחפש את המנעולן שתוכלו לפנות אליו. כך תמצאו את האדם המתאים ולא תפנו לראשון שיצוץ. חברת מטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון עובדת עם מנעולנים מנוסים ומיומנים ותספק לכם שירות יעיל, מהיר ומעבר לכל- אמין.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   שירותים נוספים

   טכנולוגיות מיגון

   טכנולוגיה מיגון טכנולוגיות מיגון נפוצות בעולם, ובתוך כך גם בשנים האחרונות בישראל הטכנולוגיות הללו הפכו למבוקשות. חשוב לדעת...

   קרא עוד
   פורץ כספות

   פריצת כספת ביתית פורץ כספות נשמע אחד מגיבורי סרט פשע או מותחן אפל, אך אם ישנם כאלה שבאמת...

   קרא עוד
   מנעולן לרכב

   מנעולן לרכב המצב בו נתקעתם מחוץ לרכב כשהמפתח בפנים הוא מצב מאוד לא נעים. אין ספק שברגע שבו...

   קרא עוד
   פריצת רכבים

   פריצת רכבים - מצילה חיים פריצה, ולא משנה אם לבית או לרכב, היא דבר שלא נרצה שיקרה לנו....

   קרא עוד
   מנעול ג'ואל

   מנעול כספת ג'ואל מולטילוק בתקופה האחרונה אפשר לשמוע לא מעט על מקרי פריצות בכל רחבי הארץ. לפריצות כבר...

   קרא עוד

   מתי צריך פריצת דלת?

   פריצת דלת נדרשת במצבים שונים, בהם לא ניתן לבצע את פתיחתה עם המפתח:

   • כאשר ישנה בעיה במפתח ואין מפתח חלופי בהישג יד.
   • כאשר ישנה בעיה בצילינדר (הגליל המחבר בין המנעול למפתח) ואז אי אפשר להכניס את המפתח כלל או אי אפשר לסובב.
   • כאשר המנעול עצמו כבר שחוק ונדרש להחליף אותו.
   • מפתח שנשבר בתוך הדלת. כאן מנעולן מיומן לרוב יצליח לשחרר את המפתח ללא פריצת דלת אך יש מצבים שבהם יצטרך לפרוץ.
   • לשונית שבורה: לשונית ישנה בדלתות פנים שאין בהן צילינדר. יהיה צורך לפרוץ את הדלת ולהחליף מנעול.
   • מנעול מגנטי תקוע: גם מנעול מגנטי ישנו בדלתות פנים. זהו מנעול עדין שיכול להיתקע. במצב כזה יפרוץ המנעולן את הדלת ויראה אם נדרשת החלפה של המנעול או שניתן לתקן.

   באילו מצבים נדרשת פריצת דלת רב בריח?

   היתקעות מחוץ לדלת או בפנים, יכולה לנבוע מסיבות שונות. המנעולן אותו תזמינו יראה מה הבעיה ומלבד פריצת דלת רב בריח יתקן את מה שדורש תיקון:

   • דלת טרוקה: דלת טרוקה היא לא דלת נעולה. היא קלה יותר לפריצה מדלת נעולה, אך עדיין יש לדעת איך לעשות זאת. דלת יכולה להיטרק אם אתם יוצאים לרגע. כמו במקרה שהדלת נשארה פתוחה ורוח טרקה אותה.
   • בעיה בצילינדר: מפתח שלא נכנס כלל לתוך החור או לא מסתובב. לעיתים המפתח הוא הבעיה ושימוש במפתח רזרבי יספיק אך אם הבעיה היא בצילינדר תידרש כאן פריצת דלת רב בריח והחלפת צילינדר.
   • בעיה במנעול: כשמפתח נכנס לחור אך מסתובב חלקית, הבעיה יכולה להיות באחד הבריחים. אם זו הבעיה, אין צורך לפרוץ את הדלת אלא רק לנטרל את אותו בריח. אם הבעיה היא מנעול שחוק הפתרון הוא פריצת הדלת והחלפת המנעול כולו.

   איך לבחור מנעולן לפריצת דלת רב בריח?

   מנעולנות היא מקצוע שדורש הרבה מיומנות וניסיון, אך גם הרבה אמינות. מומלץ לחפש מנעולן לא ברגע שנקלעתם לבעיה אלא לפני כן. חפשו המלצות, בדקו שלאותו מנעולן יש את התעודות המקצועיות הנדרשות, וכן ניסיון ומיומנות בסוג הדלת שלכם. בדקו שהוא מבצע פריצת דלת רב בריח בשיטה מקצועית שלא גורמת נזק. כדאי לבחור מנעולן מאזור המגורים שלכם, שיהיה זמין ויוכל להגיע במהירות. מטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון, עובדת כבר שנים עם מנעולנים מנוסים ותספק לכם שירות יעיל ומהיר בכל תחומי המנעולנות.

   בית תוכנה לקידום אתרים