השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  פריצת רכבים

  פריצת רכבים – מצילה חיים

  פריצה, ולא משנה אם לבית או לרכב, היא דבר שלא נרצה שיקרה לנו. עם זאת, פריצה, במיוחד פריצת רכבים, יכולה גם להציל חיים. כאשר מפתח הרכב נשאר בתוך הסוויץ' ואתם נמצאים מחוץ לרכב, וגרוע מכך- אם הרכב ננעל כשמישהו נמצא בתוכו, אדם אשר פריצת רכבים היא המומחיות שלו, או במילים אחרות: מנעולן רכב, הוא הגורם אליו צריך לפנות. כך כמובן גם כשמפתח הרכב נגנב או נאבד, כי מלבד פריצת רכבים, מנעולן רכב מטפל בכל הקשור למערכת הנעילה, כולל קידוד מפתח חדש. חברת מטריקס המרכז לשירותי פריצה ומיגון מתמחה במנעולנות רכב ותעמוד לשירותכם בכל זמן

  איך מתבצעת פריצת רכבים?

  בדומה לפריצת דלת הבית, גם כאשר מבצעים פריצת רכבים ניתן להשתמש באחת משתי שיטות: פריצת הדלת בכוח, מה שיגרום נזק לדלת וידרוש תיקון ושיטה אחרת פחות מזיקה. מנעולנים מקצועיים לרוב לא ישתמשו בשיטה זו, אלא אם כן מסיבה כלשהי אין ברירה. השיטה בה יעדיפו להשתמש היא פריצת הדלת בדרך עדינה על ידי יצירת לחץ במקום מסוים, כך שהדלת תיפתח עם נזק מינימלי בלבד או אפילו ללא נזק כלל.

  פריצת רכבים – השיטה המקובלת

  השיטה המקובלת היא ליצור פתח בין הדלת למשקוף הרכב על ידי כלי ייעודי לדוגמא כרית מתנפחת, ואז פתיחת הדלת מתבצעת על ידי מוט פריצה שהמטרה היא ללחוץ על כפתור פתיחה ללא כל גרימת נזק. ישנם רכבים גרמנים שהשיטה היחידה לפריצה היא דרך מנעול הרכב על ידי מכשיר ייחודי ללא גרימת נזק למנעול.

  מי מבין בפריצת רכבים?

  גם אם זה מפתה ונראה לכם שיחסוך כסף, קחו רק מנעולן מקצועי אשר מבצע פריצת רכבים באופן מקצועי. גם אם יש שכן טוב שמציע עזרה כי הצליח לפרוץ פעם את הרכב (של עצמו…), אל תיקחו סיכון. קחו רק פורץ רכבים מקצועי. מעבר לכך בדקו שיש לו ניסיון עם סוג הרכב שלכם, ודאו שיש לו הכשרה מקצועית ותעודה רשמית כי לא חסרים כאלה שנכנסים לתחום מבלי שעברו הכשרה מתאימה. בחרו מנעולן רכב מהאזור שלכם. בכלל, כדאי לעשות זאת מראש ולדאוג למספר של מנעולן שיהיה לכם לשעת חירום. שאלו אותו לגבי אחריות על הפריצה ועל מפתח באם נדרש מפתח חדש. מטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון, היא חברה אשר פריצת רכבים, מנעולנות רכב ומנעולנות בכלל, הם המומחיות שלה ותספק לכם שירות מקצועי, יעיל ומהיר.

  פריצת רכבים

  פורץ לרכב

  כן, נשמע על פניו שלא זה האדם שנרצה לפגוש ליד הרכב שלנו. אין ספק שכשאומרים פורץ לרכב לרוב המשמעות לא חיובית, אבל פורץ לרכב, זהו גם בעל מקצוע מיומן שיכול להציל חיים אם הוא מבצע פריצה לרכב במהירות ויעילות. לרוב הוא לא יהיה רק פורץ, אלא יתעסק בכל הקשור למערכת הנעילה של הרכב, כך שמעבר לפריצה הוא יחזיר את המצב לקדמותו, בין אם זו החלפת המפתח וביצוע נעילה זמנית, קידוד מפתח חדש, תיקון המפתח אם ניתן ועוד. יש מצבים שונים בהם נצטרך פורץ לרכב אך חשוב גם בשעת לחץ להזמין את האדם הנכון. חברת מטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון היא הכתובת שלכם לכל מצב בו תזדקקו לפריצת רכב ומנעולנות רכב בכלל.

  שיטות העבודה של פורץ לרכב

  ממש כפי שאינסטלטור מקצועי לא ישבור את הרצפה והקירות כדי להחליף קטע צינור קטן בצנרת, אלא ישתמש בשיטה ממוקדת לאיתור ותיקון, כך גם עושה פורץ לרכב מקצועי. כמובן שהשיטה הקלה ביותר היא לפעול בכוח ולעשות נזק רב לדלת, אך זו לא השיטה המקצועית. הפריצה מתבצעת בעזרת מוטות וכרית מתנפחת. הכרית המתנפחת יוצרת פתח בין הדלת למשקוף הרכב, ובעזרת המוטות לוחצים על כפתור הפתיחה. חשוב לבדוק לפני שאתם מזמינים פורץ לרכב איך הוא עובד ולוודא שתצאו בלי נזק כמעט בכלל.

  איך לבחור פורץ לרכב?

  קודם כל כדאי לעשות חיפוש לפני שאתם מגיעים למקרה בו אתם צריכים דחוף פורץ לרכב ושיהיה לכם מספר בנייד שילך איתכם לכל מקום. מומלץ לבחור חברה שעובדת עם מנעולני רכב בכל הארץ, כך שברגע שתתקשרו ותאמרו איפה אתם היא תשלח פורץ לרכב שנמצא קרוב אליכם ויגיע במהירות. זמינות חשובה מאוד בשירותים שזקוקים להם במצבי לחץ ובמיוחד במצב חירום.

  פורץ לרכב – פרט חשוב

  חשוב לעבוד עם חברה אמינה ובעלת מוניטין, כזו שמשלבת בין ניסיון מקצועי להתעדכנות מתמדת ועובדת רק עם מנעולנים בעלי תעודה פורמלית והכשרה מתאימה. חברת מטריקס המרכז הישראלי לשירותי פריצה ומיגון היא בדיוק חברה כזו: אמינה, מקצועית, בעלת ניסיון ועובדת עם מנעולנים בכל הארץ.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   שירותים נוספים

   פריצת דלתות

   פורץ דלתות יצאתם רגע לזרוק את האשפה, הדלת נטרקה ונשארתם בחוץ בלי מפתח? אין ספק, לא נעים, אך...

   קרא עוד
   מנעול ג'ואל

   מנעול כספת ג'ואל מולטילוק בתקופה האחרונה אפשר לשמוע לא מעט על מקרי פריצות בכל רחבי הארץ. לפריצות כבר...

   קרא עוד
   מנעולן לרכב

   מנעולן לרכב המצב בו נתקעתם מחוץ לרכב כשהמפתח בפנים הוא מצב מאוד לא נעים. אין ספק שברגע שבו...

   קרא עוד
   טכנולוגיות מיגון

   טכנולוגיה מיגון טכנולוגיות מיגון נפוצות בעולם, ובתוך כך גם בשנים האחרונות בישראל הטכנולוגיות הללו הפכו למבוקשות. חשוב לדעת...

   קרא עוד
   פורץ כספות

   פריצת כספת ביתית פורץ כספות נשמע אחד מגיבורי סרט פשע או מותחן אפל, אך אם ישנם כאלה שבאמת...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים